STL sp. z o.o. powstała na skutek zmiany ustawy o kredycie konsumenckim dostosowując prowadzenia działalności do obowiązującej ustawy. Warto podkreślić, że jako jedna z niewielu firm w Polsce udzielających pożyczek pod zastaw wdrożyła i wypełnia warunki ustawy.

Jako instytucja pożyczkowa wyróżniamy się dbałością o dobro naszego klienta. Każda osoba jest traktowana indywidualnie podobnie jak i każdy przypadek, z którym zwróci się do nas każdy z Państwa.

Przejrzyste, zrozumiałe warunki oferowanych przez nas produktów w zakresie udzielania pożyczek lub kupna i sprzedaży towarów, uczciwość pozwalają na dalszy rozwój naszej działalności. 

Nasi konsultanci podejmą dialog w przedmiocie każdej sytuacji związanej z udzieleniem pożyczki gotówkowej pod zastaw lub kupna, a także sprzedaży przedmiotu.

Dla Państwa wygody pracujemy codziennie od 8 do 21 w dwudziestu punktach w Polsce. Planując dalszy rozwój działalności zachęcamy do podjęcia współpracy w zakresie uruchomienia własnego lombardu.

Dane firmy:
STL sp. z o.o.

ul. Terebelska 60b lok. 13, 21-500 Biała Podlaska NIP: 537-26-32-466 KRS: 0000597265 e-mail: sklep@lombard-pl.pl
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej. Rozumiem i akceptuję.